Wednesday , July 6 2022
Ballina / LAJME / Bota / Zjarr në një nga kullat e famshme të Berlinit (Video)

Zjarr në një nga kullat e famshme të Berlinit (Video)

Një zjarr ka shpërthyer në kompleksin e ndërtesës Europa-Center, një nga monumentet e Berlinit, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Pamjet e shpërndara në rrjetet sociale tregojnë shtëllunga të mëdha tymi që dalin nga kulmi i saj.

Flakët shpërthyen në tavanin e 21 katëshes, kanë raportuar të martën mediat gjermane.

Po sipas medieve gjermane, një defekt i kondicionerit të ajrit mund të jetë shkaktar i zjarrit.

Shiko më shum

Diaspora bashkon prodhuesit dhe ndërtuesit shqiptarë në Zvicër

Zvicra dhe Kosova kanë marrëdhënie të shkëlqyera bashkëpunimi. Një numër i madh i bashkatdhetarëve jetojnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *