Wednesday , January 26 2022
Ballina / MAGAZINA / Xhesika Ndoja publikon një foto, por defekti në trupin e saj i prish sensualitetin

Xhesika Ndoja publikon një foto, por defekti në trupin e saj i prish sensualitetin

Xhesika Ndoj u bë e famshme nga pretendimi i saj se një deputet i martuar i kishte propozuar asaj jetë përrallore me të. Më pas u komentua shumë për klipet e saj “Kamasutra” dhe duetin “Shoqe bitch” me Kallashin.
xh-1

Por, pavarësisht ndërhyrjes për zmadhimin e gjoksit dhe punës në palestër për rritjen e të pasmeve, Xhesika ka diçka që i humb sensualitetin dhe që ajo është munduar gjithnjë ta fshehë me veshje apo me flokë.
xhxh

Bëhet fjalë për pjesën e kraharorit, që duket shumë e ngritur dhe që bie shumë në sy.
xx

Shiko më shum

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *