Wednesday , January 26 2022
Ballina / MAGAZINA / Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit!

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit!

Së shpejti pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të sjellë në jetë vajzën e saj

Por ndërkohë bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku është duke bërë pazaret e fundit. Ai është fotografuar duke blerë në një dyqan bebesh gjërat e fundit për vogëlushen e tij që pritet të vijë në jetë këto ditë.

Shiko më shum

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *