Wednesday , January 26 2022
Ballina / MAGAZINA / Të veshura po, por edhe sikur pa rroba: Si të mos i shikojnë kur vishen kështu?!

Të veshura po, por edhe sikur pa rroba: Si të mos i shikojnë kur vishen kështu?!

Rrobat dikujt i shërbejnë që me to të mbulohen, dikujt pikërisht që me to të theksojë format e veta. “Të veshura, por edhe sikur nuk kanë vënë asgjë në trup”, këtë përshtypje lënë këto yje.

Kur t’i keni parë veshjet e këtilla provokuese të yjeve të njohura, a do të vishnit edhe ju diçka të këtillë?

Naomi Campbel është sfiduese vetvetiu. Por kur me veshje tregon diç më tepër, atë joshje të saj e ngre në maksimum.Naomi adhuron t’i vërë në pah atributet e veta. A e ka gabim?

1-296

Chrissy Teigen ka theksuar në mënyrë diskrete feminitetin e vet. Nën xhaketë ka treguar bodi me dantella dhe një kombinim të këtillë elegant e ka shndërruar në veshje shik.

3-133

Aty ku është lakuriqësia, aty është edhe Kim Kardashian. Rrallë kush në atë mënyrë me kokëfortësi plason gardërobën sfiduese. Po të shëtiste lakuriq rrugëve, askush nuk do të befasohej!

4-103

Madje as Gwinet Paltrow nuk i ka rezistuar trendit, patjetër është detyruar t’i vërë në pah atributet e veta.

5-74

Shiko më shum

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *