Wednesday , October 20 2021
Ballina / MAGAZINA / Sot plot 4 vite pa Dr.Florin, dedikimi i bashkëshortes së tij do t’ju emocionojë (Foto)

Sot plot 4 vite pa Dr.Florin, dedikimi i bashkëshortes së tij do t’ju emocionojë (Foto)

Si sot katër vite më parë këngëtari i talentuar, Dr.Flori ndërroi jetë. Edhe pse ai u nda krejt papritur nga jeta, ai vijon të jetojë në zemrat tona përmes artit dhe skenës, muzikës që aq shumë e deshi.

Sot, kanë qenë të shumta mesazhet përkujtimor në nderim të figurës së tij, ndërkohë që bashkëshortja e Dr. Florit, Blerina ka zgjedhur mënyrën më origjinale për ta kujtuar atë.

Ajo ka postuar në Instagramin e saj një foto te bashkëshortit të saj më dy fëmijët. Fotoja mudn të jetë bërë në ditën e që erdhi në jetë djali i tyre.

Një foto ku ai shfaqet i rrethuar nga dashuria e dy fëmijëve të tij, që sot janë rritur, ndërsa ajo shkruan në foto: “Sot 4 vjet pa babin. Dashuria e babit do të jetë gjithmonë me ne”.

Shiko më shum

Ndërron jetë aktori i njohur i humorit, Fadil Hasa

Ka ndërruar jetë në moshën 78-vjeçare aktori i njohur i humorit, Fadil Hasa, pas një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *