Monday , April 19 2021
Ballina / LAJME / Bota / Shpërthim në Antalia, 10 persona të plagosur

Shpërthim në Antalia, 10 persona të plagosur

Dhjetë persona mbetën të plagosur pas një shpërthimi që ndodhi në parkingun e Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë në Antalia të Turqisë.

Shpërthimi ndodhi rreth orës 8.50 të mëngjesit të sotëm, ndërsa nuk dihen shkaqet e këtij shpërthimi.

Kryetari i Antalias, Menderes Turel tha për CNN turk se shpërthimi mund të ketë qenë një aksident dhe se të gjithë të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën./Shqiperiaime.al

Shiko më shum

Vaksinat kundër virusit, ari i ri për organizatat kriminale

Vaksina kundër COVID-19 do të jetë ari i lëngshëm i vitit 2021. Kështu ka paralajmëruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *