Wednesday , January 26 2022
Ballina / MAGAZINA / Shikoni sa seksi duket Anxhela Martini kur drekon!

Shikoni sa seksi duket Anxhela Martini kur drekon!

Ajo është një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare.

Këtë herë bukuroshen Anxhela Martini e shohim më joshëse se kurrë, ndërkohë që po bëhet gati për të ngrënë drekë. Nuk është hera e parë që Anxhela publikon në rrjete sociale foto kaq provokuese.

hkjh_1531250610-2445745

Shiko më shum

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *