Sunday , March 26 2023
Ballina / MAGAZINA / Shikoni çfarë i ndodh Rita Orës kur mundohet t’ia hedhë babait

Shikoni çfarë i ndodh Rita Orës kur mundohet t’ia hedhë babait

Rita Ora ka një marrëdhënie tepër të ngushtë me prindërit.

Edhe pse është tepër e angazhuar me projektet e ndryshme muzikore dhe jo vetëm, këngëtarja arrin të gjejë kohë edhe për familjen. Së fundmi ajo ka kaluar disa ditë pushimi në plazh bashkë me prindërit, motrën dhe disa miq. Argëtimet e saj i kanë përcjellë paparazzët më mirë se vetë Rita.

Disa foto të bëra njëra pas tjetrës, kanë ndërtuar një fabul interesante dhe po qarkullojnë goxha në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare tenton të hedhë babain në pishinë, edhe pa dëshirën e tij dhe ia arrin.

Por Karma vepron shpejt. Edhe Rita përfundon papritur me fytyrën e zhytur në ujë
rita2 . rita1

Shiko më shum

Fast and Furious: The next 10 years

The official title for the eagerly awaited eighth instalment in the Fast and Furious series …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *