Wednesday , July 6 2022
Ballina / LAJME / Kosovë / Shakohoxha sulmon Dardanet – deri dje ishin kuqezi befas u ben verdhe blu (Video)

Shakohoxha sulmon Dardanet – deri dje ishin kuqezi befas u ben verdhe blu (Video)

Në emisionin në tv klan mbrënmejen e kaluar ishte një debat i gjer lidhur me kombëtaret – SHQIPERI , KOSOVE

Dritan Shakohoxha përball avokatit nga kosova Z.Pallaska i revoltuar shprehet shum i indinjuar nga tifozet e kosoves , duke thën : ” Dardanet deri dje ishin Kuqezi dhe tani papritmas u ben VERDH E BLU E KUPTON APO JO “, një gjë që për Dritan Shakohoxh-en është e pakuptim ose jo e hishme nga ana e tifozevë kosovarë.

Shakohoxha ështe dakorde qe Dardanet te jene po te jen sic duhet me kuqe zi jo me te Verdhe dhe Blu
Debati vazhdoi përgjat gjithe emesionin Opinion duke u prek te gjitha temat te cilat po hapen dita e dites akoma me shum , që shum shqipëtare nuk janë dakorde me ketë ndarje qe po bën kosova .

Po citojme disa nga rreshtat e debatit :
Pallaska : Shteti i Kosoves reskpetohet dhe mbrohet duke paguar taksat dhe tatimet e vendit .
Shakohoxha : PO ti që ke paguar taksat kur ka qen nën sundimin e serbis paske qen Sërbe atëher …. /Shqiperiaime.al

Ndiqni videon :

Shiko më shum

Diaspora bashkon prodhuesit dhe ndërtuesit shqiptarë në Zvicër

Zvicra dhe Kosova kanë marrëdhënie të shkëlqyera bashkëpunimi. Një numër i madh i bashkatdhetarëve jetojnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *