Thursday , June 8 2023
Ballina / LAJME / Serbia injorohet keq pas arritjes në Beograd

Serbia injorohet keq pas arritjes në Beograd

Besoni ose jo, asnjë tifoz dhe asnjë zyrtarë i shtetit serb nuk ka dalë në Aeroportin e Beogradit për ta pritur përfaqësuesen e Serbisë.
Përfaqësuesja e Serbisë në orët e hershme të mëngjesit të ditës së sotme ka mbërritur në Aeroportin e Beogradit, pas fitores ndaj Shqipërisë, me rezultat 0:2, në Elbasan.

Besoni ose jo, asnjë tifoz dhe asnjë zyrtarë i shtetit serb nuk ka dalë në Aeroport për ta pritur përfaqësuesen e Serbisë, dhe për t’i përgëzuar lojtarët për fitoren e arritur.

 

 

Shiko më shum

Diaspora bashkon prodhuesit dhe ndërtuesit shqiptarë në Zvicër

Zvicra dhe Kosova kanë marrëdhënie të shkëlqyera bashkëpunimi. Një numër i madh i bashkatdhetarëve jetojnë …

Nje Koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *