Friday , July 1 2022
Ballina / LAJME / Kosovë / Qytetarët e Kosoves , pro Shqipërisë së Bashkuar

Qytetarët e Kosoves , pro Shqipërisë së Bashkuar

Qytetarët e Kosovës shprehën gjithë secilli mendimin e tyre në lidhje me temën më të nxehtë të këtyre ditëve , tem e cila u prek nga te gjithe mendiat dhe u komentuan me së shumti.

Ne pyetjet se a jan dakorde për bashkim me shqiperinë apo Kosova është shtet qytetaret dhane pergjigjet e tyres shumë të thjeshta  , por vlenë te theksohet dhe pergjigja për pyetjen se ” A duhet qe kryeministri i Shqiperise te flase për Kosoven ”

Në video e mëposhtme do ti ndiqni te gjitha intervistat dhe mendimet e qytetarëve të Kosoves ne te cilen do të ndegjoni pergjigje shum interesante . /Shqiperiaime.al

Video nga Zeri

Qytetarëte kosoves , pro Shqipërisë së Bashkuar by shqiperiaimeal

Shiko më shum

Diaspora bashkon prodhuesit dhe ndërtuesit shqiptarë në Zvicër

Zvicra dhe Kosova kanë marrëdhënie të shkëlqyera bashkëpunimi. Një numër i madh i bashkatdhetarëve jetojnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *