Friday , August 12 2022
Ballina / FUNZONE / Princi William duket “më i kujdesshëm” se Dukesha Kate, ndihmon plakun e rrëzuar (Video)

Princi William duket “më i kujdesshëm” se Dukesha Kate, ndihmon plakun e rrëzuar (Video)

Duka i Kembrixhit reagoi menjëherë për të ndihmuar një funksionar të moshuar i cili u rrëzua në një trotuar të lagësht gjatë një vizite mbretërore në Essex, Angli.

Jonathan Douglas-Hughes, zëvendës lord-toger i Essex, ra në shpinë derisa Princi William u prezantua me personalitetet e larta lokale në Akademinë Stewards në Harlow, përcjell Telegrafi.

72-vjeçari ishte i veshur me uniformë ceremoniale dhe një shpatë, kur ai u rrëzua, duke i zënë në befasi të gjithë rreth tij.

Dhe siç komentojnë mediat britanike, Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton u shfaq më pak e sigurt se çfarë do të duhej të bënte dhe qëndroi disi e ndrojtur anash, deri sa Prince William u përpoq për të ndihmuar burrin e rrëzuar.

 

 

Shiko më shum

“Sherr” në regbi, vëllai i sportistit futet në fushë për ta mbrojtur

Stad Fronse kanë fituar ndaj Tulon në Francë në kampionatin e regbisë të zhvilluar fundjavën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *