Wednesday , July 6 2022
Ballina / LAJME / Policia blindon Elbasanin, a.rrestohen 3 anëtarë nga fisi Çapja

Policia blindon Elbasanin, a.rrestohen 3 anëtarë nga fisi Çapja

F.orcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ’blinduar’ sot qytetin e Elbasanit dhe kanë rrethuar disa banesa të fisit Çapja.

Gjatë kontrollit të policisë, tre persona janë a.rrestuar dhe janë s.ekuestruar shumë a.rmë dhe m.unicione.

Mësohet se tre të a.rrestuarit janë nga fisi Çapja.

Bëhet e ditur se operacioni është drejtuar nga Altin Qato.

Shiko më shum

Diaspora bashkon prodhuesit dhe ndërtuesit shqiptarë në Zvicër

Zvicra dhe Kosova kanë marrëdhënie të shkëlqyera bashkëpunimi. Një numër i madh i bashkatdhetarëve jetojnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *