Wednesday , July 6 2022
Ballina / LAJME / Bota / Përqafimi i fundit i të atit, shpëton 3 vjeçaren nga vdekja (Foto)

Përqafimi i fundit i të atit, shpëton 3 vjeçaren nga vdekja (Foto)

Një vajzë e vogël e cila u mbrojt nga përqafimi i të atit të saj, është e mbijetuara e fundit nga rrënojat e ndërtesave shumëkatëshe të cilat u shemben në Kinë, raportojnë mediat të martën.

Ajo është gjetur në mbeturinat e ndërtesës gjashtë-katëshe të banimit, 12 orë pas tragjedisë, e cila la të vdekur të paktën 22 persona.

Tre vjeçarja Wu Ningxi shpëtoi vetëm me lëndime të vogla, ku mbrojtja iu ofrua nga i ati saj, i cili u gjet i vdekur, pasi e kishte shpëtuar të bijën nga rrënojat.

e111

Shiko më shum

Diaspora bashkon prodhuesit dhe ndërtuesit shqiptarë në Zvicër

Zvicra dhe Kosova kanë marrëdhënie të shkëlqyera bashkëpunimi. Një numër i madh i bashkatdhetarëve jetojnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *