Sunday , March 26 2023
Ballina / MAGAZINA / “Mora gërshërët, e preva dhe që t’mos shkonte dëm…” Linda Rei rrëfen historinë e pabesueshme

“Mora gërshërët, e preva dhe që t’mos shkonte dëm…” Linda Rei rrëfen historinë e pabesueshme

Linda Rei është një prej vajzave më të komentuara të estradës shqiptare dhe kjo për shkak të historisë thuajse të pabesueshme të jetës së saj.

Kthimi i gjinisë së saj nga mashkull në femër ka tronditur opinionin publik dhe ka ngjallur interesin e audiencës.

Jeta e saj private është gjithnjë në vëmendje të mediave rozë.

Me opsionin e ri të Instagram, Linda iu është përgjigjur disa pyetjeve pikante.

Një prej pyetjeve ka qenë arsyeja pse vendosi të bëhej femër dhe ajo ia ka kthyer në mënyrë ironike.

Linda shkroi:

Se po u mërzisja një ditë, s’kisha wifi dhe nuk dija ça të bëja, kapa gërshërët dhe e preva, pastaj mos të shkonte dëm e skuqa me 3 vezë dhe djathë të bardhë, bukë të thekur, dhallë, sallatë jeshile dhe hëngra darkë”.”

640-0-5b4a611f1694f

640-0-5b4a611dcf827

640-0-5b4a611e8439a

Shiko më shum

Fast and Furious: The next 10 years

The official title for the eagerly awaited eighth instalment in the Fast and Furious series …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *