Wednesday , July 6 2022
Ballina / MAGAZINA / Ky është mashkulli i ëndrrave të Bebe Rexhës (Foto)

Ky është mashkulli i ëndrrave të Bebe Rexhës (Foto)

Bebe Rexha është një prej këngëtareve shqiptare më aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja shqiptare ka zbuluar përmes një mesazhi të publikuar në llogarinë personale të Facebook se cili është mashkulli ideal për Beben.

rexha

Mashkulli i ‘ëndrrave’ duhet të ketë tipare të babait së këngëtares, i cili përkujdeset shumë për bashkëshorten.

“Shpresoj të takojë dikë dhe të më shikojë mua, ashtu sikurse babai im nënën time”, ka shkruar Bebe në Facebook.
Ndryshe, këngëtarja kohë më parë kishte deklaruar se preferonte të martohej me një mashkull shqiptar.

Shiko më shum

Fast and Furious: The next 10 years

The official title for the eagerly awaited eighth instalment in the Fast and Furious series …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *