Wednesday , January 26 2022
Ballina / MAGAZINA / Kjo është vajza e Adam Levine (Foto)

Kjo është vajza e Adam Levine (Foto)

Adam Levine dhe gruaja e tij Behati Prinsloo, në fillim të kësaj jave e kanë mirëpritur në këtë botë vajzën e tyre Dusty Rose, ndërsa tani e kanë ndarë me fansat e tyre edhe një fotografi të saj.

Çifti e ka zgjedhur Instagramin për ta postuar fotografinë e bebes së tyre, ku ajo shihet duke pushuar qetësisht në gjoksin e Adam.

Fjalët nuk mund ta përshkruajnë. Dusty Rose Levine 21/09/16”, shkroi Behati në përshkrimin e fotografisë.

baby

Shiko më shum

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *