Friday , August 12 2022
Ballina / MAGAZINA / Jetë e shthurur e femra lakuriq, flet gruaja e “mbretit” të Instagramit: Ja si jeton me mua

Jetë e shthurur e femra lakuriq, flet gruaja e “mbretit” të Instagramit: Ja si jeton me mua

Dje u njohëm me “mbretin” e ri të Instagramit, ndërsa sot, me shumë mundësi, femrat kanë për ta gjykuar dhe për t’i qarë hallin të fejuarës së tij, e cila shumë shpejt do të bëhet nusja e mashkullit me jetën e shthurur.

Juliann Nicole përballet çdo ditë me fotot ekstremist erotike dhe joshëse të të fejuarit të saj, i cili nuk përton as të postojë foto me femra të tjera lakuriq në çaste intime.

tony-toutouni-and-dan-bilzerian

26-vjeçarja, e cila mund të  mendohet se ka vuajtur shumë, është e fejuar me biznesmenin multimilioner, Tony Toutouni, i cili dallohet për jetën e tij luksoze, makinat e shtrenjta dhe të shpejta, jahtet private, femrat gjysmë të zhveshura dhe mbi 1.5 milion ndjekës në Instagram.

images-1

Fotot e Tonyt mund të kenë shkaktuar një “tërmet” në mbarë botën, por e fejuara e tij shprehet se ka besim tek ai që shumë shpejt do të jetë edhe bashkëshorti i saj si dhe e mbështet në çdo gjë që Tony bën.

571-620x330

Ajo shprehet se ai po përgatitet të lejë pas jetën e tij si beqar, por deri më tani 43-vjeçari nuk po jep asnjë lloj shenje të asaj që e fejuara është duke thënë.

auto_dan_bilzerian_dhe_cmendurite_e_tij231476283238

183984

images

Shiko më shum

Fast and Furious: The next 10 years

The official title for the eagerly awaited eighth instalment in the Fast and Furious series …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *