Monday , November 30 2020
Ballina / LAJME / Bota / Plasin “memet” për ngrohtësinë mes Macron dhe presidentes kroate (FOTO LAJM)

Plasin “memet” për ngrohtësinë mes Macron dhe presidentes kroate (FOTO LAJM)

Pas fitores së Francës kundër Kroacisë me n jë rezultat 4-2, në rrjet po bëhet virale afërsia që dy presidentët e dy vendeve kishin me njëri tjetrin.

Emanuel Macron dhe Kolinda Grabar-Kitarovic janë filmuar duke shkëmbyer përqafime dhe puthje shumë të përzemërta së bashku.


Njëri prej tyre, është momenti kur presidenti Macron puth goxha me afsh në faqe homologen Kitarovic.

Ndërsa tjetri është ai gjatë ceremonisë së ndarjes së medaljeve, kur Kolinda i ledhaton kokën presidentit Macron.

Kjo në rrjetet sociale është konsideruar përtej protokollit dhe afërsia e tyre po shihet me dyshim ku nuk kanë munduar as memet që i tallin, siç mund ta shihni në foton më lartë. /albeu.com/

Shiko më shum

Kapet banda e skllavërisë moderne

Banda më e madhe e skllavërisë moderne në Europë, sipas mediave britanike, kishte arritur të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *