Tuesday , May 24 2022
Ballina / MAGAZINA / Irina Shayk në prehër të turkut! (Foto)

Irina Shayk në prehër të turkut! (Foto)

Modelja ruse ka kohë që nuk është parë në shoqëri të ndonjë mashkulli.

Por, ajo nuk po ndalet së provokuari përmes fotografive që po i publikon në llogaritë personale në rrjetet sociale.
irinashaykantalia12

Një të tillë e ka publikuar teksa la pozuar e veshur me një kostum banje të kuq të shtrirë në prehrin e fotografit dhe modelit turk, Mert Alas.
irinashaykantalia

Shiko më shum

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *