Wednesday , July 15 2020
Ballina / LAJME (Faqe 6)

LAJME

E pranon gjatë transmetimit live, se e kishte përdhunuar dhe vrarë katërvjeçaren (Video)

Një burrë ka shokuar opinionin në Turqi, duke pranuar gjatë transmetimit live në televizion se kishte përdhunuar dhe më pas vrarë një vajzë katërvjeçare. Himmet Akturk ishte pajtuar që të jetë mysafir në një emision televiziv në Turqi, që ka për specialitet investigimin e dramave që ndodhin në familje, transmeton …

Më shumë

Marin Mema: Unë jam shqiptar Kosove!

Une jam shqiptar kosove sepse stërgjyshërit e mi kanë dhënë shpirtin për këtë vend . Unë jam shqiptar kosove sepse stërgjyshërit e mij nuk shihnin kufij mes Shqipërisë. Unë jam shqiptar kosove sepse e kam njohur çdo element të masakrave të tmerrshme të bëra mbi vëllezerit e motrat e mija …

Më shumë