Wednesday , July 15 2020
Ballina / LAJME (Faqe 21)

LAJME

Trajneri i Shqipërisë Xhani De Biazi dhe sulmuesi Shkëlzen Gashi, në konferencë për shtyp

Trajneri i Shqipërisë Xhani De Biazi dhe sulmuesi Shkëlzen Gashi, kanë dalë dje pasdite në një konferencë për shtyp, të organizuar në ambientet e sallës së konferencave të stadiumit “Elbasan Arena”. Fillimisht ka folur sulmuesi shqiptar i cili ka vlerësuar kundërshtarin por është deklaruar se Shqipëria do të luajë për …

Më shumë

Shqipëri-Portugali, policia merr masa për mbarëvajtjen e ndeshjes

Një ditë para zhvillimit të ndeshjes së shumëpritur për kualifikueset e “Euro 2016”-s, Shqipëri-Portugali, Policia e Qarkut të Elbasanit ka bërë të ditura masat organizative sa i përket sigurisë, rendit dhe qetësisë përpara, gjatë dhe pas ndeshjes me “luzitanët”, që do të luhet më 20:45 në stadiumin “Elbasan Arena”. Policia …

Më shumë