Wednesday , May 27 2020
Ballina / LAJME (Faqe 18)

LAJME

Shqiperia zbret 7 vende ne renditjen e FIFA-s.

FIFA ka publikuar renditjen mujore të Përfaqësueseve në botë. Shqipëria pozicionohet në vendin e 32-të, duke humbur kështu 7 vende, ndërsa kreun e vazhdon ta mbajë Argjentina, e ndjekur nga Gjermania, Belgjika dhe Portugalia e katërta. Dy rezultatet e fundit, barazimi më Danimarkën dhe humbja me Portugalinë, kanë ndikuar në …

Më shumë