Sunday , May 31 2020
Ballina / Info (Faqe 10)

Info

Monitoroni shpenzimet e fëmijëve, do mbërrini te pasuria e politikanëve: nga jahti i djalit të Ilir Metës, te luksi i fëmijëve të deputetëve të PS, PD, LSI dhe Llallës

Në Shqipëri të gjithë e dinë se sa pasuri ka vëllai, kushuriri, krushku e deri tek komshiu që nuk kanë asnjë lidhje gjaku apo miqësie me njëri tjetrin. “Sporti” më i preferuar i shqiptarëve është ai i bërjes së llogarive financiare dhe gjithçkaje të njeriut që ka afër, përballë apo …

Më shumë