Wednesday , July 15 2020
Ballina / LAJME / Policia blindon Elbasanin, a.rrestohen 3 anëtarë nga fisi Çapja

Policia blindon Elbasanin, a.rrestohen 3 anëtarë nga fisi Çapja

F.orcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ’blinduar’ sot qytetin e Elbasanit dhe kanë rrethuar disa banesa të fisit Çapja.

Gjatë kontrollit të policisë, tre persona janë a.rrestuar dhe janë s.ekuestruar shumë a.rmë dhe m.unicione.

Mësohet se tre të a.rrestuarit janë nga fisi Çapja.

Bëhet e ditur se operacioni është drejtuar nga Altin Qato.

Shiko më shum

Kapet banda e skllavërisë moderne

Banda më e madhe e skllavërisë moderne në Europë, sipas mediave britanike, kishte arritur të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *