Friday , August 7 2020
Ballina / LAJME / Bota / Edi Rama uron Kroacinë, në foto me Kolindan

Edi Rama uron Kroacinë, në foto me Kolindan

Edi Rama e ka uruar presidentet e Kroacisë për fitoren kundër Anglisë në gjysmëfinale

Kroatët mposhtën Anglinë me rezultat 2-1, me golat e Mandzukic dhe Perisic kurse për Anglinë shënoi Trippier.

“Photo of the day”, ka shkruar Edi Rama në foton që ka postuar në rrjetet sociale, e ku shihet në foto bashkë presidenten kroate Kolinda Grabar Kitarovic.

Shiko më shum

Kapet banda e skllavërisë moderne

Banda më e madhe e skllavërisë moderne në Europë, sipas mediave britanike, kishte arritur të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *