Tuesday , July 14 2020
Ballina / LAJME / Maskat rikthehen sërish, vidhet një bankë në Tiranë.

Maskat rikthehen sërish, vidhet një bankë në Tiranë.

Një bankë e nivelit të dytë në qytetin e Tiranës,  ka rënë pre e grabitjes sot në orët e para të mëngjesit. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të “21 Dhjetorit”, dhe sipas informacioneve të para, bëhet e ditur se autorët ishin dy persona të armatosur, maskuar dhe me kapele.

Nuk dihet ende shuma e parave që është marrë nga autorët, dhe gjithashtu nuk bëhet e ditur dhe sesi kane arritur te futeshin në bankë.bank-robbery-generic-picture_518381_ver1-0_1280_720

Shiko më shum

Kapet banda e skllavërisë moderne

Banda më e madhe e skllavërisë moderne në Europë, sipas mediave britanike, kishte arritur të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *