Tuesday , July 14 2020
Ballina / LAJME / Kush kalon më shumë kohë në Facebook Rama apo korçari më i famshëm në Shqipëri?

Kush kalon më shumë kohë në Facebook Rama apo korçari më i famshëm në Shqipëri?

Nëse më parë thuhej se Ilir Vrenozi, korçari më i famshëm në Shqipëri kalonte shumë kohë në Facebook, duket se stafetën tani për tani e mban Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Madje Kryeministri gjen kohë tu kthejë përgjigje edhe atyre që e refuzojnë dhe i thonë se kanë punë.

Mesa duket Ilir Vrenozi i cili njihet tashmë për daljen kundër Ramës, duhet ta rrisë aktivititetin e tij në Facebook, ndryshe me Kryeministrin nuk ka lojëra, ai ka filluar t’ia marrë shtruar muhabetit me komentuesit anonimë në Facebook.
rama2

rama3

rama4

Shiko më shum

Kapet banda e skllavërisë moderne

Banda më e madhe e skllavërisë moderne në Europë, sipas mediave britanike, kishte arritur të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *