Sunday , May 31 2020
Ballina / LAJME / Itali, shqiptari rrëmben dy infermiere, e plagos me thikë pastaj e përdhunon njërën prej tyre

Itali, shqiptari rrëmben dy infermiere, e plagos me thikë pastaj e përdhunon njërën prej tyre

Një 19 vjecar shqiptar me inicialet K.E i cili ishte i shtruar në një qendër mendore në Itali ka plagosur me thikë dhe më pas ka përdhunuar një infermiere punonjëse në residencë.

Një natë më parë 19 vjecari  rrëmbeu dy infermieret duke i detyruar të hipnin në makinën e njërës prej tyre.

Burimet policore bëjnë me dije se pasi la të lirë njërën nga infermieret, ai  sulmoi vajzën tjetër duke e plagousr me thikë dhe më pas e ka përdhunuar. Edhe pse e lënduar ajo arriti të arratisej duke kërkuar ndihmë në shtëpitë që ndodheshin rrotull.

Pas kësaj ngjarjeje 19 vjecari u arratis, por pas një aksidenti venosi të kthehej të shtëpia e të atit në Avezzano ku dhe më pas u gjet nga policia.

I riu tashmë  është ndaluar nga policia e rajonit Avezzano.I riu akuzohet për dhunë seksuale, rrëmbim personi dhe për armëmbajtje. /Shqiperiaime.al

Shiko më shum

Kapet banda e skllavërisë moderne

Banda më e madhe e skllavërisë moderne në Europë, sipas mediave britanike, kishte arritur të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *