Wednesday , July 15 2020
Ballina / LAJME / Ja si e shihnin drogën 3 të rinjtë në Bllok, 0.8 gramë jepej për 100 euro(VIDEO)

Ja si e shihnin drogën 3 të rinjtë në Bllok, 0.8 gramë jepej për 100 euro(VIDEO)

Janë zbardhur detaje të tjera rreth “punës” që kryenin 3 të rinjtë që u arrestuan nga Policia ditën e djeshme. Ata u kapën në zonën e “5 Majit” Sipas asaj që djemtë kanë deklaruar në polici, duket se klientelën e tyre e kishin të përcaktuar dhe kryesisht ndodheshin në lokalet e “Bllokut” dhe Laprakës.

Tre djemtë, Sokol Geci 22 vjeç, Eraldo Dodaj 19 vjeç dhe Pashk Teska 20 vjeç kanë treguar se shisnin 20 doza në ditë. Secila dozë e tyre peshonte 0.8 gramë dhe kushtonte 100 euro. Bashkë me drogën, gjatë kontrollit, atyre iu gjet edhe një pistoletë “TT”.


Ja si e shihnin drogën 3 të rinjtë në Bllok, 0… by shqiperiaimeal

Shiko më shum

Kapet banda e skllavërisë moderne

Banda më e madhe e skllavërisë moderne në Europë, sipas mediave britanike, kishte arritur të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *