Sunday , May 31 2020
Ballina / LAJME / Lorik Cana zgjedh një emër ilir për të birin

Lorik Cana zgjedh një emër ilir për të birin

Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, dje është bërë baba për herë të parë. Cana dhe e shoqja, Monica, janë bërë prindër të një djali. Mediat kosovare shkruajnë se Cana ka zgjedhur një emër të vjetër ilir për të pagëzuar të birin.

Djali i kapitenit të Kombëtares do të quhet Bojken. Vitin e kaluar, Cana kurorëzoi dashurinë disavjeçare me italianen  Monica, në një ceremoni madhështore me 500 të ftuar në Prishtinë.

Shiko më shum

Kapet banda e skllavërisë moderne

Banda më e madhe e skllavërisë moderne në Europë, sipas mediave britanike, kishte arritur të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *