Friday , August 12 2022
Ballina / SPORT / Fotolajm / Armando Duka feston ditëlindjen pranë ekipit kombëtar

Fotolajm / Armando Duka feston ditëlindjen pranë ekipit kombëtar

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armdon Duka ka festuar ditëlindjen pranë ekipit kombëtar.

Zoti Duka ka mbushur plot 54 vjec. Të pranishëm në ceremoninë modeste kanë qenë të gjithë futbollistët e kombëtares, stafi teknik si dhe disa zyrtarë të federatës. / shqiperiaime.al

Shiko më shum

Kualifikimi historik i Kosovës në Ligën e Kombeve, shikoni çfarë shkruan media serbe

Kualifikimi historik i Kosovës për në gjysmëfinalen e Ligës së Kombëve ka lënë me gojën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *