Wednesday , July 6 2022
Ballina / SPORT / Nderkombetare / Flet Ergys Kaçe pas lajmit që do të braktiste Kombëtaren (Foto)

Flet Ergys Kaçe pas lajmit që do të braktiste Kombëtaren (Foto)

Një lajm për lojtarin e Kombëtarës Shqiptare, Ergys Kaçen, ka qarkulluar sot në të gjitha mediat Shqiptare. Lajmi u publikua nga gazeta Panorama Sport e cila tregonte se Ergys Kaçe ka vendosur se nëse tranjeri De Biasi nuk do ta ftonte në Kombëtare për ndeshjen me Izraelin do të largohej nga Kombëtarja dhe nuk do të priste asnjëherë më ftesë,transmeton shqiperiaime.al

Por si qëndron e vërteta. Pasi lajmi bëri bujë në të gjitha mediat shqiptare, Kaçe ka vendosur të flasë./Shqiperiaime.al

Ja çfarë shkruan ai ne Facebook :

Shiko më shum

Kualifikimi historik i Kosovës në Ligën e Kombeve, shikoni çfarë shkruan media serbe

Kualifikimi historik i Kosovës për në gjysmëfinalen e Ligës së Kombëve ka lënë me gojën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *