Friday , February 26 2021
Ballina / MAGAZINA / Eksluzive:Ky eshte aktori Shqiptar qe luan krah Erik Robert dhe Budspencer

Eksluzive:Ky eshte aktori Shqiptar qe luan krah Erik Robert dhe Budspencer

Flamur Arslani nga Kercova eshte Artisti Shqipetar i cili ka xhiruar dhe po xhiron filma krah emrave me te njohur te Hollywood Ne filmin La Famiglia qe do shfaqet seshpejti ai luan krah aktorit te madh i cili ndrroj jete paK kohe me pare Karlos Perdesoli i njohur si Budspencer,Flamuri gjithashtu ka luajtur ne filmin Someone dies tonight krah aktorit te njohur Erik Robert vellai i Julia Robert. Aktori shqipetar seshpejti do te xhiroje edhe me emra te tjere te njohur nderohe qe do te marre pjese edhe ne disa filma me aktore te njohur gjerman.Aktrimi i tij shihet mjaft premtues dhe nuk do te jete e larget dita kur Flamurin mund ta shohim duke luajtur dhe me emrat me te medhenj te skenes boterore. Me daten 14 tetor sebashku me Flamurin ne Shkup do te udhetojne edhe disa emra te njohur te cilet do te jene prezent ne premieren e filmit “Ballkan scam” nje film ne gjuhen Shqipe.Ne filmin Someone dies tonight eshte edhe aktori i njohur Costas Mandylor. Arslani eshte nder te paktet artist Shqipetar i cili rradhitet ne role me emra teper te njohur te kinematografise boterore.

ooo

Shiko më shum

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *