Friday , August 12 2022
Ballina / MAGAZINA / E dashura e Gjimshitit skena “hot” në disko, mbrojtësi ndahet nga modelja serbe(FOTO/VIDEO)

E dashura e Gjimshitit skena “hot” në disko, mbrojtësi ndahet nga modelja serbe(FOTO/VIDEO)

Modelja serbe Alisia Menkoviç tashmë nuk është më në një lidhje me mbrojtësin shqiptar. Kështu raportojnë media kosovare, të cilat shkruajnë se modelja ka fshirë të gjitha fotot që kishte me Gjimshitin në rrjetet sociale.

Alisia postoi para pak ditësh një video me skena “hot” ku shkëmbente puthje me një miken e saj në një disko në Zyrih, në ditën kur Gjimshiti po grumbullohej me Kombëtaren para takimit kundër Lihtenshtejnit.

Ndarja nuk është konfirmuar nga mbrojtësi shqiptar, por fshirja e fotove nga ana e modeles të bën të mendosh se ata nuk janë më bashkë.

E dashura e Gjimshitit skena "hot" në disko… by shqiperiaimeal

Shiko më shum

Merkato dhe Karabag, Ledra: Ju tregoj Partizanin 2019

Partizani i është rikthyer stërvitjes në Tiranë pas fazës përgatitore prej dy javësh në Slloveni. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *