Wednesday , July 6 2022
Ballina / Vendi (Faqe 5)

Vendi

Mërgim Mavraj nis stërvitjen me Koln , Gezon gjithe Shqiptaret

Mërgim Mavraj nis fazën e fundit të rehabilitimit. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare i është bashkuar skuadrës së Koln-it në stërvitje. 29-vjeçari ka punuar i diferencuar nga grupi, duke zhvilluar vrapime rreth fushës. Sipas stafit mjekësor të klubit të Bundesligës, ky është vetëm fillimi dhe që kuqeziu të jetë plotësisht gati, …

Më shumë

Shqipëri-Serbi, takim konsultativ në FSHF

Sot paradite në orën 10.00, në Federatën Shqiptare të Futbollit u zhvillua një mbledhje me karakter informues në lidhje me organizmin e ndeshjes Shqipëri – Serbi, që do të zhvillohet më datë 8 tetor, në stadiumin “Elbasan Arena”. Në takim morën pjesë përfaqësuesi i sigurisë së UEFA-s Keny Scott, ambasadori …

Më shumë