Friday , August 12 2022
Ballina / SPORT / Nderkombetare (Faqe 5)

Nderkombetare

Torcida kroate planifikon ndërprerjen e ndeshjes Kosova-Kroacia! (Foto)

Mediat kroate janë zgjuar sot të alarmuar nga informatat e mbledhura për shkak të mundësisë së ndërprerjes së ndeshjes Kosova-Kroacia, që sipas Jutarnji Listit kroat, planifikohet nga grupi i tifozëve kroat, Torcida. “Nuk janë thashetheme, por informata që po mbledhim me punë dhe burime të ndryshme. Kur konfirmohen të gjitha …

Më shumë

Ndizet atmosfera në Zvicër, lojtarët e kombëtares sipër tavolinave. Shiko për çfarë po festohet (Foto)

Në kampin e kombëtares shqiptare të futbollit duket se i kanë kaluar lajmet e hidhura për dëmtimin e Rei Manaj dhe Armando Sadikut. Lojtarët pasi kanë zhvilluar dy seancat e sotme stërvitore, në mbrëmje kanë gjetur pak kohë edhe për argëtim me njëri-tjetrin. Në ambientet e hotelit që qëndron kombëtarja …

Më shumë