Monday , November 29 2021
Ballina / MAGAZINA / Yjet (Faqe 3)

Yjet

Era Istrefi zbulon për radion amerikane se kush zbuloi talentin e saj dhe detaje nga jeta e saj (Video)

Interpretuesja e hitit “Bon Bon”, aktualisht po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Interesimi i mediave botërore për Era Istrefin sa vjen e rritet. Së fundi, ajo ka qenë e ftuar në 96.5 AMP Radio, në Pensilvania. Gjatë Intervistës Istrefi ka treguar shumë cka rreth talentit të saj. Ylli …

Më shumë