Sunday , March 26 2023
Ballina / MAGAZINA / Yjet

Yjet

Veshjet më të mira të javës

Zakonisht kërkesat tuaja të modës mund të ndryshojnë së bashku me ndryshimin e sezoneve, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një fustan të thjeshtë ose një palë sandale të përsosura. Jo vetëm që veshjet e zgjedhura do t’i mbulojnë të gjitha nevojat tuaja bazike, por do të sigurohemi që gjithçka që …

Më shumë

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. Për më tepër të ngasësh makinën dhe të këndosh këngën që dëshiron. Duke shtuar këtu stilin, ritmin dhe mjetet instrumentale që ju pëlqejnë. Është një remix i pilotuar, që të jep mundësinë të rishpikësh këngët …

Më shumë

Era Istrefi në Finalen e Botërorit: Zbulon momentin e bukur me shqiptarët dhe futbollistin e preferuar

Të dielën në “Luzhniki Stadium” të Moskës do të luhet finalja mes Francës dhe Kroacisë. Përpara sfidës do të mbahet një ceremoni, ku do të interpretohet “live” kënga zyrtare e Botërorit nga Era Istrefi, Niki Xhem dhe Will Smith. Ditën e sotme, FIFA organizoi një konferencë me 3 këngëtarët. E …

Më shumë