Wednesday , March 3 2021
Ballina / MAGAZINA / Muzik (Faqe 2)

Muzik

Ky është mashkulli i ëndrrave të Bebe Rexhës (Foto)

Bebe Rexha është një prej këngëtareve shqiptare më aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare ka zbuluar përmes një mesazhi të publikuar në llogarinë personale të Facebook se cili është mashkulli ideal për Beben. Mashkulli i ‘ëndrrave’ duhet të ketë tipare të babait së këngëtares, i cili përkujdeset shumë për bashkëshorten. …

Më shumë

Era Istrefi zbulon për radion amerikane se kush zbuloi talentin e saj dhe detaje nga jeta e saj (Video)

Interpretuesja e hitit “Bon Bon”, aktualisht po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Interesimi i mediave botërore për Era Istrefin sa vjen e rritet. Së fundi, ajo ka qenë e ftuar në 96.5 AMP Radio, në Pensilvania. Gjatë Intervistës Istrefi ka treguar shumë cka rreth talentit të saj. Ylli …

Më shumë