Sunday , March 26 2023
Ballina / MAGAZINA / Muzik

Muzik

“Mora gërshërët, e preva dhe që t’mos shkonte dëm…” Linda Rei rrëfen historinë e pabesueshme

Linda Rei është një prej vajzave më të komentuara të estradës shqiptare dhe kjo për shkak të historisë thuajse të pabesueshme të jetës së saj. Kthimi i gjinisë së saj nga mashkull në femër ka tronditur opinionin publik dhe ka ngjallur interesin e audiencës. Jeta e saj private është gjithnjë …

Më shumë

Befason këngëtarja kosovare: Kush është Hashim Thaçi, Isa Mustafa mos është valltare e videoklipeve!? (Video)

Shpetim Desku në show televiziv ‘nKosovë Show’ ka pasur të ftuar një person të veçantë. Në fakt, këngëtarja Anita Latifi, e cila jeton dhe vepron në Gjermani, ju është përgjigjur disa pyetjeve të moderatorit Desku. Në mes tjerash, Latifi i është përgjigjur edhe nëse e njeh presidentin kosovar, Hashim Thaçi …

Më shumë