Thursday , June 8 2023
Ballina / MAGAZINA

MAGAZINA

June, 2022

  • 27 June

    Veshjet më të mira të javës

    Zakonisht kërkesat tuaja të modës mund të ndryshojnë së bashku me ndryshimin e sezoneve, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një fustan të thjeshtë ose një palë sandale të përsosura. Jo vetëm që veshjet e zgjedhura do t’i mbulojnë të gjitha nevojat tuaja bazike, por do të sigurohemi që gjithçka që …

November, 2018

September, 2018

  • 18 September

    Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

    Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. Për më tepër të ngasësh makinën dhe të këndosh këngën që dëshiron. Duke shtuar këtu stilin, ritmin dhe mjetet instrumentale që ju pëlqejnë. Është një remix i pilotuar, që të jep mundësinë të rishpikësh këngët …

July, 2018