Wednesday , October 20 2021
Ballina / LAJME (Faqe 4)

LAJME

A do ua falë detin grekëve? Rama nga Londra flet për marrëveshjen

Kryeministri Edi Ramaaktualisht ndodhet në Samitin e Ballkanit Perëndimor në Londër, nga ku ka komentuar disa nga çështjet më të rëndësishme të rajonit, mes të cilave edhe marrëveshjen mes Shqipërisë dhe Greqisë apo negociatat. “Kemi bërë një hap të rëndësishëm përpara për çeljen e negociatave, sepse kemi marrë vetëm datën …

Më shumë