Sunday , March 26 2023
Ballina / LAJME (Faqe 20)

LAJME

Elseid Hysaj i habit të gjithë në Itali

Nga krahu e tij nuk kalohet, kështu e përkufizuan mediat italiane paraqitjen e Elseid Hysajt në fitoren 2-1 të Napolit përballë Juventusit. Edhe pse kishte të bënte me një lojtar si Paul Pogba që është edhe futbollisti më i rrezikshëm që ka aktualisht në dispozicion Juventusi, mbrojtësi shqiptar zhvilloi një …

Më shumë

Mërgim Mavraj nis stërvitjen me Koln , Gezon gjithe Shqiptaret

Mërgim Mavraj nis fazën e fundit të rehabilitimit. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare i është bashkuar skuadrës së Koln-it në stërvitje. 29-vjeçari ka punuar i diferencuar nga grupi, duke zhvilluar vrapime rreth fushës. Sipas stafit mjekësor të klubit të Bundesligës, ky është vetëm fillimi dhe që kuqeziu të jetë plotësisht gati, …

Më shumë