Sunday , March 26 2023
Ballina / FUNZONE / Lajme/Fun

Lajme/Fun

Shefi detyron punonjëset femra të rreshtohen çdo mëngjes në zyrën e tij, që t’i dhurojnë nga një puthje në buzë (Foto/Video)

Shefi i një kompanie në Pekin të Kinës, ka nxitur një lum reagimesh, pasi akuzohet se detyron punëtoret e tij femra të rreshtohen çdo mëngjes për t’i dhuruar nga një puthje, si arsyetim se kjo rrit kulturën e korporatës dhe përmirëson marrëdhëniet midis menaxherit dhe punonjësve. Femrat që punojnë në …

Më shumë