Friday , July 1 2022
Ballina / LAJME / Bota / Bora e parë e sezonit në Nju Jork shkakton kaos

Bora e parë e sezonit në Nju Jork shkakton kaos

Dëbora e parë e szonit në Nju Jork rrëzoi pemët dhe shkaktoi kaos në trafik, teksa pesë lagje u mbuluan nga bora e dendur.

Reshjet nisën në orën 13:00, sipas kohës lokale dhe u intensifikuan gjatë natës.

Dëbora mbuloi edhe Nju Xhërsin fqinj.

Shiko më shum

Diaspora bashkon prodhuesit dhe ndërtuesit shqiptarë në Zvicër

Zvicra dhe Kosova kanë marrëdhënie të shkëlqyera bashkëpunimi. Një numër i madh i bashkatdhetarëve jetojnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *