Wednesday , January 26 2022
Ballina / MAGAZINA / Ben dhe Jennifer në darkë pa fëmijët

Ben dhe Jennifer në darkë pa fëmijët

Ben Affleck dhe Jennifer Garner janë parë së bashku në një darkë në The Hungry Cat të enjten në Santa Monica, Kaliforni.

Çifti i ndarë ishin pa fëmijët e tyre, duke shijuar një vakt në restorantin me ushqime deti.

Çifti njoftoi ndarjen e tyre më shumë se një vit më parë, por ata ende nuk kanë paraqitur kërkesën për divorc dhe madje vazhdojnë të jetojnë së bashku me fëmijët e tyre.

Shiko më shum

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *