Monday , November 29 2021
Ballina / SPORT / Nderkombetare / Befason Mbappe: Po, ky është ekipi im për sezonin e ri

Befason Mbappe: Po, ky është ekipi im për sezonin e ri

“Unë do të qëndrojë 100% te PSG edhe për edicionin e ardhshëm”, deklaroi Mbappe.

Kylian Mbappe ka konfirmuar se do të qëndrojë te PSG.

Francezi ka folur edhe për triumfin e Francës në Botëror.

“Unë do të qëndrojë 100% te PSG edhe për edicionin e ardhshëm”, deklaroi Mbappe.

“Jam në fillim të karrierës sime, është ndjenjë e jashtëzakonshme për të shënuar në finale”.

“Për të fituar ju duhet të besoni, përpos që duhet të posedoni cilësi. Ne besuam dhe ia dolëm”, shtoi ai.

Shiko më shum

Ora 20:45, Shqipëri-Skoci, luhet për të tashmen dhe të ardhmen kuqezi

Numërimi mbrapsht ka nisur. Shqipëria luan ndaj Skocisë ndeshjen e fundit në grupe të Nationas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *