Wednesday , January 26 2022
Ballina / MAGAZINA / Befason këngëtarja kosovare: Kush është Hashim Thaçi, Isa Mustafa mos është valltare e videoklipeve!? (Video)

Befason këngëtarja kosovare: Kush është Hashim Thaçi, Isa Mustafa mos është valltare e videoklipeve!? (Video)

Shpetim Desku në show televiziv ‘nKosovë Show’ ka pasur të ftuar një person të veçantë.

Në fakt, këngëtarja Anita Latifi, e cila jeton dhe vepron në Gjermani, ju është përgjigjur disa pyetjeve të moderatorit Desku.

Në mes tjerash, Latifi i është përgjigjur edhe nëse e njeh presidentin kosovar, Hashim Thaçi dhe kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa.

Gjersa Thaçin duket se këngëtarja nuk e njeh, kryeministri Mustafa mendon se është valltare e videospoteve të këngëtarëve.

Shiko më shum

Jaguar i ri Pace dhe Dua Lipa (FOTO)

Në timon dhe të dëgjosh muzikë, është një nga veprimet më të përbashkëta në botë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *