Wednesday , July 6 2022
Ballina / Info (Faqe 20)

Info

Ndeshja me Serbinë, Kosova vishet kuqezi

Flamujt kuqezi janë vendosur në pallate, vitrina e rrugë të kryeqytetit të Kosovës. Entuziasmi i qytetarëve për këtë ndeshje është më i madh se kurrë. Mbrëmjen e së enjtes sheshet e qyteteve të Prishtinës, Prizrenit, Pejës, Gjakovës, Gjilanit dhe Ferizajt pritet të mbushen plot me tifozë të kombëtares që do …

Më shumë

Shqipëri-Serbi, ja skenarët e kualifikimit

Momenti historik po afron, Shqipëri-Serbi vjen si ndeshja e ndeshjeve mbi të gjitha sepse është shansi i madh i Kombëtares shqiptare për tu kualifikuar apo hedhur një hap vendimtar drejt kualifikimit në Euro 2016. Në fund gjithë ngarkesat emocionale do t’ja lënë vendin pikërisht atij, verdiktit më të rëndësishëm për …

Më shumë